MARKETING

 

V prostředí dnešního internetu jsou od Vás Vaši zákazníci vzdáleni doslova na jeden "klik". Zdá se to být neuvěřitelně blízko, ale zdání často klame. Pomůžeme Vám maximálně využít veškerých prostředků internetového marketingu. Vytvoříme pro Vás ucelenou marketingovou strategii, která Vaší společnosti zaručí zvýšení výkonu a prodeje.

 

MARKETINGOVÉ SLUŽBY:

 

Facebook - tvorba a správa profilů a vytváření kampaní.

SEO - optimalizace ve vyhledávačích Seznam a Google.

PPC - kampaně Sklik a Google Adwords

Analýza výkonu Vašeho webu a jednotlivých kampaní.

Management zpětných odkazů.

Emailové kampaně - vytváření, správa a analýza newsletterů.

 

-VÍCE INFORMACÍ-

 

 

 


 

WEBY

 

Kvalitní webové stránky jsou nutností pro prezentaci Vaší společnosti v on-line prostředí. Důležitý je nejen obsah, ale také architektura a platforma, na které je webová stránka vystavěna. Implementace analytických nástrojů zvýší výkonost Vaší stránky. NW Marketing se specializuje na tvorbu webů v CMS systému Drupal, který je extrémně flexibilní a spolehlivý. Systému Drupal využívají například stránky Bíleho Domu, MTV nebo společnosti Mercedes Benz.

Webové stránky jsou vždy navrženy "na míru" Vaší společnosti tak, aby co nejlépe dosahovaly stanovených cílů a pomohly Vám zvýšit výkon Vaší společnosti.

 

WEBOVÉ SLUŽBY:

 

Audit webu - podrobná analýza současné situace.

Realizace webu - Micro weby, Redakční systémy, E-Shopy.

Copywriting - tvorba atraktivních textů postavených na

                            analýze klíčových slov.

 

 

-VÍCE INFORMACÍ-

 

 


 

DESIGN

 

Kreativita a funkčnost jsou u našich grafických řešení samozřejmostí. Specializujeme se na brand design a design webových stránek, ale rádi přivítáme originální zakázky "na míru". Za naši dlouholetou praxi jsme navrhovali produktová balení, POS materiály, reklamní balóny, trika a pracovní odděvy a různorodý reklamní sortiment. Vizuální komunikace je silný nástroj ke zvýšení prodeje. 

 

Webové stránky a reklamní bannery

Produktové katalogy a propagační materiály

Potisk odděvů