FACEBOOK

Být na Facebooku není otázka, ale samozřejmost. Facebook má přes 4 milióny českých uživatelů, ze kterých se mohou stát právě Vaši zákazníci. Rádi vytvoříme profesionální Facebookovou stránku pro Vaši firmu. Součástí je samozřejmě grafické zpracování a možná je také implementace dalších marketingových aplikací. Pro Vaši novou facebookovou stránku také vytvoříme marketingovou strategii, která bude synchronizována s Vašimi aktuálními marketingovými aktivitami. 

 

SEO

Optimalizace Vašich webových stránek pro internetové vyhledavače je efektivním marketingovým nástrojem, který Vám zaručí zvýšení návštěvnosti a interakcí na Vašem webu. Zobrazujte se na předních pozicích ve vyhledavačích jako je Seznam.cz nebo Google.com. Pomůžeme Vám s výběrem klíčových slov i dalšími nastaveními, která jsou pro správnou optimalizaci webových stránek nutná.

 

PPC

Vytvoříme Vám účty na Google Adwords a Seznamu, tak abyste mohli využívat jejich marketingové nástroje pro oslovení ještě většího počtu zákazníků. Realizaci těchto kampaní rádi zajistíme.